Naujienos

Adventinėmis vakaronėmis darželinukai pradėjo laukti Kalėdų Senelio

Kasmet artėjančios didžiosios metų šventės prasideda adventiniu laikotarpiu. Kad būtų įdomiau ir prasmingiau jų laukti, lopšelio-darželio pedagogai ir ugdytiniai pakvietė visus savo šeimos narius – močiutes, senelius, mamas, tėčius, brolius ir seses – į adventines vakarones ,,ILGAIS RUDENS VAKARAIS“. Šių šventinių vakaronių tikslas – susiburti į vieną būrį, sukurti adventinę dvasią, gerą nuotaiką. Pasidabinus tautiniais rūbais smagu visiems kartu pasibūti, prisiminti senolių vakarojimo papročius ir tradicijas. Šventinių vakaronių karavanas tęsėsi nuo pačių mažiausių iki didžiausių ugdytinių grupių.

Vakaronėse visi kartu žaidė senovinius žaidimus, kvietė šokti  senelius ir močiutes, sekė ir vaidino pasakas, mynė mįsles, deklamavo eilėraščius ir skaičiavo. Labiausiai vaikams patiko tėvelių dalyvavimas konkursuose ir varžytuvėse. Vaikų didžiulis sumanumas, išradingumas, vikrumas ir noras laimėti baigdavosi jų, o ne suaugusiųjų pergale.

Vieni šventes užbaigė žaisdami žaidimą „Graži mūsų šeimynėlė“, kiti vaišinosi skalsia duonos riekele, treti grūdų puodynėlėje ieškojo „auksinių pinigų“, žiūrėdami, kuris kitais metais bus turtingas, dar kiti – dėkojo sau ir meninio ugdymo mokytojai už išmokytus žaidimus ir gerai praleistą laiką.

Ačiū visiems už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą. Parodykime vaikams tai, kas gera, gražu, kas visada atveria širdį ir meilę.