Vaikiško teatro šventė lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“

Su didžiausiu laukimu ir šurmuliu š.m. kovo 18-25 dienomis  lopšelyje-darželyje ,,Saulutė“ vyko tradicinė teatro šventė ,,AŠ IR TU TEATRĄ ŽAIDŽIAME KARTU“. Kiekvienos grupės auklėtojos  vaidinimui rinkosi pačias gražiausias pasakėles, kuriose būtų žinomiausi ir mėgstamiausi  vaikams personažai, su kuriais  būtų gera susigyventi, įsijausti į vaidmenį ir kuo gražiau suvaidinti.
Teatro savaitę organizavo auklėtojos E. Alonderienė, L. Ringienė, I. Gripiokina, R. Tamošauskienė, R. Montvydienė ir meninio ugdymo mokytoja J. Norkevičienė. Jos kiekvieną dieną į sceną kvietė mažuosius aktorėlius. Gražiausias personažų rūbų margumynas, graži vaikiška vaidyba džiugino susirinkusius vaikučių draugus, tėvelius ir visus darželio darbuotojus.
Kovo 24 d. ,,Nykštukų“ grupės vaikučiai, vadovaujami  auklėtojų J. Spiridonovienės, I. Rimeikienės  ir meninio ugdymo mokytojos J. Norkevičienės,  paruošė spektaklį  pagal animacinį filmuką ,,SVETIMI PĖDSAKAI“. Su šiuo spektakliu  pasirodyta Plungės kultūros centro  organizuojamame renginyje ,,Vaikiško teatro pavasaris 2016 m.“. Po spektaklio mažieji aktorėliai susilaukė didžiausių aplodismentų, buvo apdovanoti padėkos raštu ir šventę organizavusių  zuikių  šeimynos  didžiausia ir saldžiausia saldumynų morka.
Kovo 25 d. ,,Saulutėje“ vyko teatro savaitės baigiamasis renginys. Visi šventės dalyviai turėjo galimybę pasigrožėti ,,NYKŠTUKŲ“ grupės spektakliu, kuris ir užbaigė teatro savaitės renginių fiestą. Šventės pabaigoje pavaduotoja ugdymui J. Gramauskienė dėkojo tėveliams, vaikams už gražiai suvaidintus spektaklius, auklėtojoms už vaikų paruošimą. Buvo įteikti padėkos raštai, dovanėlės.
​     Smagu, kad teatro savaitė kiekvienais metais vaikams suteikia daug džiugių akimirkų, leidžia gėrėtis draugų ir savo gebėjimais, pasitelkiant įvairias menines raiškos priemones (judesį, žodį, balso intonaciją), leidžia nugalėti scenos baimę, įgyti didesnio pasitikėjimo savimi.

Boružiukų spektaklis „Iš ko daroma vaivorykštė”