Su saldainių gaminimo tradicijomis susipažino „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupių vaikai

Lapkričio mėn. 16 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Drugeliai“ ir „Kiškučiai“ dalyvavo Kretingos muziejaus edukacinėje programoje „Kretingos dvaro saldaininė“. Edukatorė A. Norvaišienė supažindino su Dvaro malūne veikusia saldainine, kurioje buvo gaminami saldainiai, medus, verdamas sirupas, pasakojo apie saldainių gaminimo tradicijas, pademonstravo visą šio skanėsto gaminimo procesą. Užsiėmimo metu vaikai patys savo rankomis pasigamino saldainius, išmoko gražiai juos įpakuoti.
Vaikai lankėsi ir Kretingos dvaro Žiemos sode. Ten susipažino su augalais, baseine plaukiojančiais ryškiaspalviais japoniniais karpiais, balinių vėžliukų šeimyna bei margaspalve papūgėle Barbora. Mažieji smalsuoliai turėjo galimybę pajusti tikrą „atogrąžų“ šilumą, malonią drėgmę.
Priešmokyklinukai susidomėję atliko savarankiškas veiklas, patyrė naujų įspūdžių.