Sportas – ir sveikata, ir grožis

2018 m. balandžio 11 dieną Plungės miesto Babrungo slėnyje vyko nacionalinis renginys ,,SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ MOKYKLŲ BANGA PER LIETUVĄ“, kuris skirtas skatinti ikimokyklines ugdymo įstaigas, bendrojo ugdymo mokyklų bendruomenes įsijungti į Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, skatinti vaikų pasitikėjimą savo galimybėmis, stiprinti sveikatą, kurti sveikatai palankią aplinką.  Šventėje panoro dalyvauti ir tos ugdymo įstaigos, kurios dar nėra  įsijungusios į sveikatą stiprinančių mokyklų tinką, bet norėjusios kartu su visais pasportuoti, atsipalaiduoti, susikurti gerą nuotaiką. Sportiškame renginyje lopšeliui – darželiui ,,Saulutė“ atstovavo priešmokyklinio ugdymo ,,Meškučių“ grupės vaikučiai kartu su auklėtoja Laima Ringiene.

Šventinę dalyvių eiseną į slėnį lydėjo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos muzikantai, atskridęs gražus Bitutės personažas. Spalvingą sportinę šventę atidarė  lopšelio – darželio ,,Vyturėlis“ auklėtiniai. Pasidžiaugti gražiu reginiu ir pasveikinti visus šauniuosius sportininkus susirinko savivaldybės, švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, visuomenės sveikatos biuro svečiai. Vėliau prasidėjo nuotaikingi Sveikatą stiprinančių mokyklų dalyvių prisistatymai. Į sportinę veiklą ,,Visiems smagu sportuoti kartu“ buvo pakviesti visų darželių atstovai, kurie lenktyniavo estafečių rungtyse, žaidė judriuosius žaidimus. Mūsų darželio vaikus palenktyniauti pakvietė bendraamžiai iš lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“. Renginys baigėsi bendra  šventės dalyvių mankšta, kurioje dalyvavo visi – ir maži, ir dideli.

Sportuoti norėjosi dar ilgiau, tačiau šventė pasibaigė. Visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis, padėkos raštais. Renginio organizatorių padrąsinti tie, kurie dar neišdrįso prisijungti prie Sveikatą stiprinančių mokyklą tinklo ir sportuoti visiems drauge.