Socialinei pedagogei vaikai atvėrė savo širdeles

Apie jausmus ir emocijas, gegužės 2 dieną vyresniųjų ,,Varpelių” ir ,,Kodėlčiukų‘‘ grupių vaikai kalbėjosi su Pedagoginės psichologinės tarnybos socialine pedagoge Jurgita  Savickiene.  Po susipažinimo visų buvo paklausta, kokia nuotaika šiandien jie atėjo į darželį. Kiekvienas norėjo kuo greičiau pasipasakoti  kokios nuotaikos šiandien  jie yra ir kodėl. Vieni  sakė esantys patenkinti, kad turi daug gerų draugų, kiti džiaugėsi, kad patinka lankyti darželį, treti, kad tėtis parvažiavęs iš užsienio ir gali kartu pažaisti, pasikalbėti, dar kiti, kad turi brolį ar sesę, su kuriais gerai praleidžia laiką. Visi drauge pasidžiaugė, kad ši diena prasidėjo teigiamomis emocijomis. Bet vaikai papasakojo, kad būna dienelių, kad į darželį ateina piktoki, liūdni, blogos nuotaikos. Visi drauge išsiaiškino, kad tai gali atsitikti kiekvienam, tačiau yra įvairių būdų, kad taip neatsitiktų. Reikia paklausyti muzikos, paklausyti skaitomų knygelių,  sekamos pasakėlės, padainuoti dainelę, pažaisti. Pasibaigus pokalbiui, visiems vaikams buvo pasiūlyta nupiešti mamos portretą. Pirmiausia vaikai sunerimo, kaip seksis įveikti nelengvą užduotį. Juk mamos visų gražios. Vaikams pasistengus, piešti  mamų portretai buvo puikūs.  Po veiklos su socialine pedagoge visi aptarė, kas, jų nuomone, buvo sunkiausia, kas lengviausia ir kodėl.

Vaikai žadėjo pasistengti visada būti geros nuotaikos. Tikisi, kad pažvelgusios mamos į  nupieštus portretus, greitai atpažins, savo vaiko iš visos širdelės darytą darbelį.