„Saulutės“ ugdytiniai tarpmokykliniame edukaciniame projekte „Viliojantys ir paslaptingi menų labirintai“

Kovo 14, 24 dienomis lopšelio-darželio grupės: „Ežiukai“, „Meškučiai“ (5-6 m.) ir „Drugeliai“, „Nykštukai“ (priešmokyklinio ugdymo) vyko į Mykolo Oginskio meno mokyklą.
Vaikai turėjo galimybę aplankyti dailės, fortepijono ir styginių instrumentų, akordeono, dainavimo, choreografijos skyriuose. Išklausė mokytojų įdomių istorijų apie instrumentus, patys dainavo, pritarė judesiais akordeono melodijai, išbandė baleto žingsnelius, pamėgino pūsti dūdą.
Ačiū meno mokyklos projekto organizatoriams už gražų koncertą ir šaunią edukacinę veiklą mažiesiems.