Į platesnį kelią bėki tu, vaikeli

Gegužės pabaigoje lopšelio – darželio ,,Saulutė“ ugdytiniai džiaugėsi šiltais saulės spinduliais, laisvalaikį leido lauke žaisdami, stebėdami aplinką. Tik ne ,,Meškučių‘ ir ,,Ežiukų“ grupių priešmokyklinukai. Vieni jų darželį pradėjo lankyti anksčiau, kiti- vėliau, bet visi gerai žinojo, kad į mokyklėlę išeiti turi visi kartu. Todėl baigiantis mokslo metams, priešmokyklinukai leidosi į pažintines ekskursijas, dalyvavo įvairiuose sportiniuose ir kultūriniuose renginiuose. Tačiau labiausiai sukaupę visas jėgas ir išmonę ,,Ežiukų“ gupės vaikai su savo auklėtoja Ingrida Gripiokina ir ,,Meškučių“ grupės vaikai su auklėtojomis Laima Ringiene ir Rita Tamošauskiene ruošėsi paskutinei darželyje šventei – išleistuvėms ,,Į PLATESNĮ KELIĄ BĖKI TU, VAIKELI“. Visi priešmokyklinukai paskutinį kartą norėjo pabūti su visais drauge ir parodyti viską, ką jie būdami ne vienerius metus darželyje išmoko, ką žaidė, dainavo, piešė, kur keliavo, ką pamatė. Norėjo parodyti, kad tikrai jiems jau laikas eiti į mokyklą, kad ten jų laukia nauji draugai, darbai ir skambutis, kviečiantis į pamoką. Bet svarbiausia – MOKYTOJA.

Šventės dieną iš visų mažų širdelių liejosi gražiausi padėkos žodžiai tėveliams už tai, kad jie yra, auklėtojoms už tai, kad daug ko išmokė, suteikė daug žinių, o darželio darbuotojams, kad  visada čia buvo smagu, saugu ir gera. Padedant meninio ugdymo mokytojai Janinai Norkevičienei, salėje sukosi grakščios mažųjų poros, apie darželį skambėjo gražiausi dainelių posmai. Baigiantis šventei, priešmokyklinukams geros kloties, gražiausių mokslo metų linkėjo lopšelio – darželio direktorė Birutė Razutienė. Auklėtojos dėkojo vaikams už gražiai praleistus metus, tėveliams už gražų bendradarbiavimą. Prisiminimui vaikams įteikti diplomai ir atminimo dovanėlės. Tėveliai, įteikdami gėles,  dėkojo visiems darželio darbuotojams už rūpinimąsi jų vaikais, pagalbą ir supratingumą.

Nuskambėjus paskutinio skambučio garsams, ,,Ežiukų“ grupės vaikai prisiminimui pasodino medelį, o ,,Meškučių“ padovanojo būsimiems grupės vaikučiams žaislą – lėlių vežimėlį. Šventė baigėsi į dangų paleidus įvairiaspalvius balionus.

Po visų linksmybių būsimųjų pirmokėlių dar laukė šventinis pietų stalas, o po to jau prasidedančios pačios gražiausios, nuostabiausios vaikiškos vasaros atostogos.