Pirmoji vieta darželio skaitovams trečiąjį kartą!

2016 m. lapkričio 29 d. Plungės viešojoje bibliotekoje dalyvavome tradiciniame Plungės rajono savivaldybės bibliotekos, Žemaičių kultūros draugijos Plungės skyriaus „Gondinga“ bei Plungės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus organizuotame jubiliejiniame konkurse „Skaitīmā žemaitėškā“.
Konkurso dalyviai turėjo parengti žemaičių autorių kūrinio skaitymą arba kūrinio interpretavimą. Mūsų lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė paruošė žemaitišką kūrinį, remiantis lietuvių liaudies posakiais „Pasivakarojimas“, kurį atliko Justė Vasiliauskaitė (priešmokyklinio ugdymo „Nykštukų“ gr.) ir Lukas Savinas (5-6 m. amžiaus „Meškučių“ gr.). Šaunieji skaitovai, tarp visų Plungės miesto ir rajono lopšelių-darželių, kompetetingos komisijos buvo įvertinti pirmąja vieta, apdovanoti diplomais ir saldumynais.
Džiaugiamės, kad mažieji moka ir šneka savo gimtąja tarme.
Visus kviečiame gruodžio 3 d. atvykti į Plungės viešąją biblioteką, kurioje vyks konkurso nugalėtojų pasirodymai Plungės bendruomenei.