Pažintinė programėlė apie bites

Gegužės 16 dieną ,,Lašiukų“, ,,Boružėlių“, ,,Kiškučių“, ,,Drugelių“ (4 – 5 m.) grupių vaikams darželyje buvo suorganizuota edukacinė – pažintinė programėlė apie BITES. Vaikai su didžiausiu susidomėjimu klausėsi programos vadovės Rasos Jurevičiūtės – Buikienės pasakojimo apie tai, kaip bitutės renka nektarą, parneša į avilius ir iš jo gamina medų. Vaikai sužinojo, kas yra bitininkas, kokia jo darbo specifika. Vaikai turėjo galimybę ne tik apžiūrėti, bet ir apsivilkti bitininko aprangą, stebėti indeliuose įvairiaspalves žiedadulkes, iš vaško juostelių pasigaminti žvakes. Vaikučiai žaidė ir žaidimą ,,Kaleidoskopas“ – bitės akis. Norėdami gauti dovanų po nedidelį indelį medaus, kiekvienas dalyvis turėjo sudėlioti dėlionę.

Tikimės, kad gerdami arbatą su gardžiuoju medučiu, vaikai dalinosi patirtais įspūdžiais su savo šeimos nariais.