Palangos respublikiniame ikimokyklinių įstaigų dainos ir šokio konkurse prizinė vieta!

Gruodžio 2 d. Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ organizuojamame respublikiniame ikimokyklinių įstaigų dainos ir šokio konkurse „Šoku aš, dainuoji tu – 2016“ dalyvavo mūsų lopšelio-darželio vaikų grupė, pavadinimu „Saulutės zuikučiai“, vadovaujama meninio ugdymo mokytojos J. Norkevičienės.
Konkursu skatinama ikimokyklinių amžiaus vaikų saviraiška ir kūrybinio bendradarbiavimo plėtojimas. Siekiama ugdyti vaikų meninę kompetenciją dainavimo ir šokio pagalba, sceninę kultūrą.
Koncertinėje grupėje „Saulės zuikučiai“ šoko ir dainavo 10 vaikų: Lukas Karvelis (5 m.), Rusnė Bernotaitė (6 m.), Ieva Stonkutė (6 m.), Morta Novorockytė (4 m.), Emilija Meleckytė (6 m.), Austėja Riaubaitė (6 m.), Samanta Riaubaitė (6 m.), Mantė Meškauskaitė (6 m.), Aristėja Marčinauskytė (6 m.), Justė Vasiliauskaitė (6 m.). Renginyje dalyvavo 14 ikimokyklinių įstaigų iš Plungės, Palangos, Klaipėdos, Kretingos, Vilniaus, Telšių, Kauno.
Kolektyvas pasirodė su kūriniu „Kiškio autobusas“. Pasirodymus vertino komisija, sudaryta iš muzikos ir šokio mokytojų. Visi apdovanoti padėkos raštais ir specialiaisiais prizais – saldumynais. Darželio atlikėjai, kartu su kitų darželių kolektyvais buvo įvertinti trečiąja vieta.
Džiaugiamės, kad vaikams teko patirti dainos ir šokio atlikimo džiaugsmą, kolektyvinį bendradarbiavimą ir įvertinimo džiaugsmą.