„Nykštukai“ – konkurse „Saugiausias 2017 m. darželis“

Antradienį (š.m. balandžio 11 d.) „Minijos“ sporto salėje „Nykštukų“ priešmokyklinės grupės vaikai su pedagoge I. Rimeikiene dalyvavo Klaipėdos apskrities VPK Plungės rajono policijos komisariato organizuojamame konkurse „Saugiausias 2017 m. darželis“. Renginys buvo tik ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams. Kiekvienas lopšelis – darželis atsiuntė 10 vaikų komandas.
Konkursu buvo siekiama mokyti ir ugdyti vaikus saugaus ir atsakingo elgesio gatvėje ir kelyje, skatinti bendradarbiauti bei pasitikėti policijos darbuotojais. Užduotys vyko dviem etapais: dvi sportinės rungtys ir penki klausimai eismo saugumo tema. Vertinimo komisiją sudarė vienas Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus atstovas ir du policijos deleguoti atstovai. Vaikus linksmino personažas – šuniukas Amsius.
Saugiausiu išrinktas Plungės lopšelis – darželis „Rūtelė“. Visos komandos buvo apdovanotos. Patyrę gerų emocijų vaikai grįžo į darželį ir tuoj pat išbandė naują dovanotą dėlionę, dalinosi tarpusavyje patirtais įspūdžiais.