Mes – mažieji olimpiečiai!

Kovo 7 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras sukvietė visus Plungės ikimokyklinukus į sportines rungtynes „Darželinukų olimpiada“ 2017 „Žemaitijos suvenyras“ sporto salėje. Organizatoriai siekė skatinti vaikų fizinį aktyvumą, pozityvų požiūrį į sportą, supažindinti su garbingu sportiniu varžymųsi, bendradarbiavimu.
Iš lopšelio-darželio išvyko dvi komandos „Meškučių“ ir „Nykštukų“ grupės. Šventėje dalyvavo Plungės lopšeliai-darželiai: „Raudonkepuraitė“, „Pasaka“, „Rūtelė“, „Vyturėlis“, „Nykštukas“ ir Žemaičių Kalvarijos darželis.
Komandos varžėsi šešiose rungtyse: lengvosios atletikos, futbolo, krepšinio, jojimo, teniso ir ledo rutulio. Vieną komandą sudarė 10 vaikų (po lygiai berniukų ir mergaičių).
Kaip ir priklauso tokioms varžyboms, buvo įnešta Olimpinė ugnis. Vaikus linksmino, įvairius žaidimus bei apšilimo pratimus rodė renginio vedėjas – Pakalikas.
Kiekvienas vaikas, dalyvavęs šioje olimpiadoje buvo nugalėtojas. Neliko nei vieno nepasveikinto, kiekvienam įteiktas medalis, balionai, o padėkos raštus darželiams parnešė auklėtojos. Vaikų akutėse švietė džiaugsmas, šauniausiais šventės įspūdžiais buvo dalijamasi tarpusavyje ir su tėveliais.
Dėkojame Plungės sporto ir rekreacijos centro kolegoms už puikiai organizuotą ir vaikams naudingą renginį.
Daugiau nuotraukų galite pamatyti facebook Plungės SRC paskyroje.