Mano širdelėj – visa Lietuva

Mano širdelėj – visa Lietuva

Vasario 16-ąją – ypatingą Lietuvos šventę, mažieji „Saulutės“ piliečiai pradėjo švęsti dalyvaudami Plungės kultūros centro organizuotame konkurse – akcijoje „Laisvė tavo languose“. „Varpelių“ grupės amariliai sužydo kaip tik šiai datai.
Visą savaitę grupėse buvo kalbama apie Lietuvos gimtadienį, žaidžiami žaidimai, vykdomos su šia tema susijusios meninės veiklos. Jaunesniųjų grupių vaikai: „Lašiukai“, „Boružėlės“, „Kodėlčiukai“, „Varpeliai“ „išaudė“ juostas ir viena bendra juosta papuošė jungiamąjį darželio koridorių. „Varpelių“ ir „Lašiukų“ grupės padabino darželio teritoriją trispalvėmis vėliavėlėmis, paukščiukais. Vyresnieji vaikai: „Meškučiai“, „Ežiukai“, „Drugeliai“, „Kiškučiai“, „Nykštukai“ dalyvavo lopšelio–darželio akcijoje „Mano širdelėj – visa Lietuva“. Ugdytiniai, pasigaminę simbolius, iškeliavo prie Laisvės paminklo, skirto Lietuvos Nepriklausomybės dešimtmečiui paminėti. Ten degė atminimo žvakutes, sutiktiems miestelėnams dovanojo lietuviškumo simbolius – širdutes, gėlytes, paukštelius. Vaikučiai maloniai stebino praeivius, o šie atsidėkojo gražiais žodžiais, šypsenomis. Mažieji patriotai patyrė džiaugsmą dovanoti ir priimti padėką.