Kai mažą mažytį mane Tu supai

Kaip ir kasmet, artėjant Motinos dienai, lopšelio – darželio ,,Saulutė“ vaikai kartu su pedagogais labai daug kalbėjo apie mamos vaidmenį šeimoje, jos didžiulę meilę ir pasiaukojimą vaikams. Apie mamas skaitė knygeles, eilėraščius, piešė portretus – džiaugėsi atradę bendrų charakterio bruožų.

Šių metų gegužės 3 – 4 dienomis, švęsdami Motinos dieną ,,KAI MAŽĄ MAŽYTĮ MANE TU SUPAI“, ,,Saulutės“ darželio vaikučiai, kuriuos paruošė auklėtojos, deklamuodami gražius eilėraštukus, džiugino geras mamų širdis, stebino mielas, šiltas jų akis, iš kurių nuriedėjo ne viena džiaugsmo ašara. Dėkojo mamoms už jų šiltas rankas, už gražų žodį, pasiaukojimą, kad tik jiems būtų gera ir linksma, kad augdami patirtų gražią vaikystę. Vienų grupių vaikai kvietė mamas kartu pažaisti žaidimų, palenktyniauti įvairiose rungtyse, pavaidinti jų mėgstamą pasakėlę, kitų grupių šventėse mamos, duodamos vaikams interviu, apie savo vaikus atsiliepė pačiais gražiausiais žodžiais, gėrėjosi gražiai besisukančiais vaikais šokių sukūryje, kuriuos paruošė meninio ugdymo mokytoja Janina Norkevičienė. Vaikai su didžiausia meile ir noru mamoms dovanojo padarytas dovanėles, pasižadėdami būti dar geresni, meilesni, nuoširdesni, drausmingesni, dar labiau džiuginti savo mažomis rankelėmis padarytais darbais.

Kiekviena mamoms skirta šventė baigėsi iš  vaikų lūpų ištartais žodžiais ,,Ačiū, mielosios Mamos, kad Jūs esate. Mes Jus labai mylime“.