Dalyvaujame Lietuvos mažųjų žaidynėse

2018 m. kovo 6 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko respublikinio ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018 “ I – ojo etapo festivalis. Projekto organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Estafetėse dalyvavo vyresniojo (5-6 m.) amžiaus grupės „Varpeliai“, „Kodėlčiukai“. Sportiškai nusiteikę šventės dalyviai  tryško gera nuotaika. Visi stengėsi laikytis taisyklių ir kuo greičiau įveikti rungtis. Varžybas organizavo auklėtojos E. Alonderienė ir V. Pilibavičienė. Mažuosius olimpiečius palaikė sirgaliai tėveliai.  Po įveiktų rungčių vaikai džiaugėsi „Lietuvos mažųjų žaidynių“ diplomais bei prizais.