Dailės terapijos užsiėmimai

Lopšelyje – darželyje ,,Saulutė“ lapkričio – gruodžio mėnesiais dvylika priešmokyklinukų  iš ,,Ežiukų“ ir ,,Meškučių“ grupių buvo pakviesti į dailės terapijos užsėmimus. Jų metu vaikui nereikia mokėti piešti, o darbai nėra vertinami. Dailės terapija padės vaikams sumažinti emocinę įtampą, įveikti įvairias baimes, psichologines  problemas,  pagerins bendravimo įgūdžius, didins pasitikėjimą savimi, mokins reikšti teigiamas emocijas ir kt. Užsiėmimai  vyks kartą per savaitę: pirmadieniais  nuo 10.00 val. iki 12.00 val.  Dailės terapijos užsiėmimus veda psichologė Nijolė Daunienė.

Darželį lankančių vaikų tėveliai ir pedagogai taip pat kviečiami individualiam pokalbiui su psichologe, kurie gal būt padės  išspręsti  iškilusias vaikų auklėjimo problemas. Tai gali padaryti kiekvieną pirmadienį, darželyje nuo 8.00 – 10.00 val.,  užsiregistravus iš anksto tel.: +37068471201 8.00 -10.00 val. arba kitu laiku Plungės PPT, Vytauto 7-9.

Tikimės, kad vaikams bus įdomūs ir smagūs užsiėmimai, o tėveliams gera proga iš psichologės išgirsti išsamių patarimų jiems rūpimais klausimais.