Besibaigiantis pavasaris į mokyklą išlydėjo priešmokyklinukus

Paskutinės gegužės mėnesio dienos darželyje virto pramogų, išvykų, žygių dienomis priešmokyklinukams. „Nykštukų“ grupės vaikai keliavo į gojelį prie irklavimo bazės. Puikiame gamtos kampelyje pramogavo, rungtyniavo, žaidė įvairiausius žaidimus. Jiems iškylauti padėjo vyresniosios grupės vaikai, būsimieji priešmokyklinės grupės ugdytiniai – „Meškučiai“. Vyresniesiems draugams išleistuvių proga dovanojo nuostabią saldžią dovaną – braškių tortą.   Sekančią dieną tos grupės darželio abiturientai kartu su tėveliais vyko į Vinetu Kaimą Kretingoje.
Atsisveikinimo programas paruošė „Drugelių“ ir „Kiškučių“ grupės. „Drugeliai“ po šventinių pietų taip pat kartu su tėveliais išvyko į Vinetu Kaimą o „Kiškučius“ ilgai darželyje linksmino  Pepė Ilgakojinė.
Darželis vėl pasipuošė naujais grupių dovanotais augalais – dekoratyviniais gluosniais. Ačiū tėveliams už žalias dovanas, o vaikučiams svajonių, kurias į dangų pakėlė balionai, išsipildymo!