Baigiasi lopšelio grupių projektas „Maži pirštukai, dideli darbukai!“

Nuo 2017 m. lapkričio 6 d. darželyje vyksta bendras dviejų pačių jauniausių grupių „Nykštukų“ ir „Grybukų“ projektas „Maži pirštukai, dideli darbukai!“.

Projekto tikslas – vaikų smulkiosios motorikos vystymas. Siekiama lavinti rankų, pirštų ir riešo judesius, aktyvinti mąstymą, atmintį, dėmesio koncentraciją, ugdyti kūrybiškumą, pratinti atlikti užduotis iki galo, skatinti tėvelius kuo daugiau laiko praleisti bendroje, vaikui naudingoje veikloje. Projekto lūkesčiai – per kryptingą lavinamąją veiklą bus tobulinami vaiko kalbos įgūdžiai, nes tarp smulkiosios motorikos judesių ir sklandaus vaiko kalbėjimo yra tiesioginis ryšys. Pedagogės pasidalins idėjomis, keisis priemonėmis išbandydamos naujus žaidimus. Bendros vaikų – tėvelių veiklos formuos teigiamus santykius.

Šio projekto aktyvūs dalyviai ne tik pedagogai, bet ir tėvai. Buvo vykdomos įvairiausios veiklos iš buities reikmenų, birių maisto produktų, buities atliekų, gamtinės medžiagos. Projekto vykdytojai žaidimų procesą užrašė ir fiksavo foto nuotraukose. Foto nuotraukų paroda ir detalus projekto pristatymas patalpintas darželio jungiamajame koridoriuje. Dėkojame tėveliams už aktyvų įsitraukimą į projektą. Nepamirškite pasidžiaugti darbo vaisiais ir toliau rasti laiko bendriems žaidimams su savo vaikučiais.