​Dalyvaujame projektuose, konkursuose, parodose

Plungės lošelis-darželis „Saulutė“ jau nuo 2013 m. įsijungė į tarptautinį regbio projektą „Susipažink. Žaisk. Pasilik.“. Šiais metais žaidimo pradmenų išmoks priešmokyklinio ugdymo grupės: „Kiškučiai“, „Drugeliai“ ir „Nykštukai“. Treneris Ričiardas Skrinskis įgyvendina projekto tikslą – sporto pagalba skatina vaikų sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą.
Kūrybiškai iliustruoti ir interpretuoti įvairiomis priemonėmis: guašu, pastele, tušu, kreidelėmis, flomasteriais, pieštukais ir kt. labiausiai patinkančią pasaką turės galimybę vaikučiai iš „Nykštukų“ (6-7 m.) ir „Ežiukų“ (5-6 m.) grupių, įsijungę į Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ organizuojamą respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkursą „Mano mylimiausia pasaka“. Konkurso tikslas – skatinti vaikus domėtis pasakomis, ugdyti kūrybingumą, puoselėti meninio teksto suvokimą ir perteikti jį dailėje.
Viduriniųjų grupių „Kodėlčiukų“ ir „Varpelių“ grupių vaikai (4-5 m.) ruoš konkursinius darbelius respublikiniam piešinių konkursui „Sportuoju ir augu sveikas“, kuriuose stengsis atskleisti sporto, sveikos gyvensenos naudą. Projekto iniciatorius – Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“.
Respublikiniame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kurį organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba, dalyvauja priešmokyklinio ugdymo grupė „Nykštukai“. Tikslas – žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.
Kartu su ugdytinių tėveliais aktyvieji „Nykštukai“ dalyvaus ir respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų nuotraukų parodoje „Rašytiniai simboliai gamtoje ir architektūroje“. Tikslas –   įkvėpti vaikus domėtis skaitymu, raidėmis, žodžiais, įvairiais simboliais ir jų reikšmėmis, pastebėti juos gamtoje, aplinkoje, skatinti tėvus įsilieti į ugdomąjį procesą.
Meninio ugdymo mokytoja ruošia dalyvius respublikiniam ikimokyklinių įstaigų dainos ir šokio konkursui „Šoku aš, dainuoji tu – 2016“, kurį organizuoja Palangos lopšelis-darželis „Žilvinas“. Konkursas skatins vaikų saviraišką ir plėtos kūrybinį bendradarbiavimą. Ruošiamas pasirodymas, kurio metu vieni vaikai dainuoja, kiti – šoka. Vertins komisija, sudaryta iš muzikos ir šokių mokytojų.
Ruošiamasi tradiciniam žemaitiškos tarmės puoselėtojų konkursui „Skaitymai žemaitiškai“, kuriam dalyvis turi parengti žemaičių autorių kūrinio skaitymą arba kūrinio interpretavimą. Dalyvius vertins žemaičių tarmės žinovų, etnografų ir istorikų komisija.
Visiems projektų, konkursų dalyviams linkime sėkmės ir gerų emocijų!